Novinky

Telly přidala programy AMC

Od 1.9. se vrací do programové sklady Telly kanály od společnosti AMC. Jedná se o programy: Sport 1 a 2, AMC, Film+, Spektrum, Spektrum Home. Tyto programy jsou součástí balíčků Střední a Velký jak na satelitvní TV, tak i na internetové TV.

Skylink a freeSAT přišel o programy Discovery a Eurosport

Uživatelé Skylinku a freeSatu přišli o programy společnosti Discovery, které jsou následující: Eurosport 1, Eurosport 2, Animal planet, Discovery, Discovery Showcase, TLC,. Oba tito poskytovatelé služeb mají společného majitele – společnost M7 Group, díky čemuž klienti obou společností přišly o stejný obsah programů. Pokud Vám tyto programy u Vašeho poskytovatele schází, neváhejte nás kontaktovat – máme pro Vás ideální náhradu.

Canal+ Sport

Nový sportovní program jménem Canal+ Sport vznikne pro sledování prestižní anglické fotbalové ligy Premiere League. Canal+ majitel platformy Skylink zakoupil práva na tuto fotbalovou soutěž, kde se můžete těšit na všechny utkání z anglické ligy. Canal+ Sport bude spuštěn nejpozději v první hrací den od nového ročníku 2022/2023 tedy 6.8.2022

Flix TV přidal stanici Prima Krimi

Od 10.8.2018 je zařazena stanice Prima Krimi do balíčků Dobrá TV a Lepší TV. Touto zprávou chceme potěšit především diváky, kteří mají v oblibě krimi žánr a detektivní pořady.

Služba FreeSat DVR Ready nyní u všech balíčků zdarma

Od 12.2.2018 nabízíme tuto doplňkovou službu ke všem variantám balíčků FreeSat Medium HD (karta i komplet) a FreeSat Plus HD (karta i komplet) zcela ZDARMA. Tato služba umožňuje všem divákům využít funkci nahrávání sledovaného pořadu. Umožňuje zastavit živé vysílání a přetáčení zpětně kdykoliv chcete.     0nahrajte svůj oblíbený program přerušte nebo přetáčejte živé vysílání – lze využít i jako zpětné shlédnutí obsahuje full HD satelitní přijímač (1080p) velikost úložiště závislá na kapacitě eterní paměťové jednotky (HDD nebo USB klíč); zabezpečuje si ji zákazník kompatibilní s balíčkem freeSAT medium HD a freeSAT plus HD – 24 kanálů v HD kvalitě

FreeSat přidal nové programy

Od 1.11.2017 FreeSat přidává do své programové nabídky programy Nova 2, Nova Gold a Prima MAX. Cena programových balíčku zůstává neměnná. Tyto programy se přidávají do základních balíčku Medium HD a Plus HD.    

Autorizovaní partneři

freeSat
Telly